Елеватор

«Укрпродукт Груп» анонсує найближчим часом ще одну угоду з «ОТП Банком»

«Укрпродукт Груп» анонсує найближчим часом ще одну угоду з «ОТП Банком»

Компанія «Укрпродукт Груп» анонсує ще одну угоду з «ОТП Банком» на додаток до домовленостей, оголошеним 9 червня.

Згідно з повідомленням на сайті Лондонської біржі, подробиці за новими домовленостями будуть оголошені найближчим часом.

Як повідомлялося, «Укрпродукт Груп» домовився з «ОТП Банком» про відстрочку погашення основної суми кредиту на 32,3 млн грн. (0,95 млн фунтів) з 9 червня до 23 червня 2017 року, щоб у цей період завершити переговори про новий кредит.

«Укрпродукт Груп»  також вдалося дійти згоди з Європейським банком реконструкції та розвитку про пом’якшення умов переглянутої в червні минулого року кредитної угоди в частині порушень ковенант боргового навантаження за станом на кінець минулого року і кінець І кварталу цього року.

У червні 2016 року компанія завершила реструктуризацію залученого в 2011 році в ЄБРР кредиту в обсязі 11 млн євро. Умови реструктуризації, зокрема, припускають перенесення терміну погашення боргу на 1 грудня 2024 року з 10 грудня 2018 року.

Довідка

«Укрпродукт Груп»  виробляє молочні продукти під торговими марками «Наш молочник», «Народний продукт», «Вершкова Долина», «Молендам» та інші.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!