Елеватор

«Укрлендфармінг» взявся за реорганізацію свинокомплексу на Дніпропетровщині

«Укрлендфармінг» взявся за реорганізацію свинокомплексу на Дніпропетровщині

Агрохолдинг «Укрлендфармінг», одним із стратегічних напрямків якого є свинарство, почав реорганізацію свинокомплексу «Дніпряне» (Дніпропетровська область) за трьома напрямками: заміна застарілої генетики, зміна технологій годівлі, удосконалення системи утримання, обліку та руху поголів’я

Про це повідомила прес-служба компанії.

«Укрлендфармінг» змінює основне батьківське стадо української селекції на підприємстві: закуповує генетичних кнурів американської селекції Choice Genetics і племінних свинок данської генетики Dan Bred. Ці дві селекційні породи є лідерами в світі за генетичним потенціалом. Так, при опоросі в одному гнізді в них народжується 15-16 поросят, а середні прирости на відгодівлі становлять 1200-1400 г.

Крім того, компанія змінює систему структуру раціонів, що вже підвищило прирости на 150-200 г. Своєю чергою це скорочує термін відгодівлі на 15-20 днів.

У перспективі агрохолдинг планує реконструкцію приміщень і закупівлю новітніх автоматизованих систем роздачі корму, вентиляції та гноєвидалення. Наразі змінюють систему водонапування.

Довідка

Свинокомплекс «Дніпряне» щороку виробляє в межах 3,5 тис. тонн м’яса.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!