Елеватор

Український виробник добрив і ЗЗР у 2017 році реалізував продукції на $40 млн

Український виробник добрив і ЗЗР у 2017 році реалізував продукції на $40 млн

Група компаній Ukravit в 2017 році реалізувала 7 тис. тонн добрив і засобів захисту рослин (ЗЗР) загальною вартістю $40 млн.

Порівняно з минулим роком реалізація продукції у грошовому виражені зросла на 21%, на а в натуральному – на 25%, повідомили в компанії.

«Співвідношення реалізації в грошовому і натуральному виражені порівняно з минулим роком дещо відрізняється, оскільки цього року наша компанія знизила ціни практично на всі види продукції для того, щоб мікродобрива і ЗЗР стали доступнішими українським аграріям», – зазначив директор компанії «Укравіт Агро» Євген Семененко.

Наступного року Ukravit планує збільшити обсяги реалізації продукції до 8 тис. тонн, або до $49 млн. Це стане можливим завдяки виходу на нові ринки.

У планах компанії – розпочати експорт добрив і ЗЗР у країни центральної Азії і Близького Сходу, а також північну і центральну Африку. Наразі вже майже відправлено першу партію продукції в Ефіопію, підкреслили в Ukravit.

Крім цього, в 2017 році компанію відвідала делегація з ЄС, тому наступного року очікується вихід і на європейський ринок.

Довідка

Основним напрямком діяльності групи компаній UKRAVIT є виробництво високоефективних пестицидів та агрохімікатів. Фабрика агрохімікатів (Черкаси), що входить до складу групи компаній, виробляє 135 найменувань продукції.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!