Елеватор

УДП стажуватиме студентів

УДП стажуватиме студентів

Між УДП та Дунайським інститутом водного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій укладений Меморандум про співпрацю.

Про це повідомляє пресслужба ПрАТ «УДП».

У 2022-2023 навчальному році виробничо-плавальну практику на підприємстві пройдуть понад 200 здобувачів освіти ДІВТ 1-4 курсів.

Дунайський інститут готує випускників за спеціальністю 271 «Морський та внутрішній водний транспорт», які можуть працювати не лише на морі, а й на річці. Тому Меморандум між УДП та навчальним закладом передбачає:

  • удосконалення освітніх програм відповідно до вимог сучасного ринку праці;
  • участь представників УДП у навчальному процесі (проведення лекцій, тренінгів та майстер-класів представниками підприємства, участь у спільних конференціях);
  • зустрічі практичного спрямування з керівниками та представниками УДП з метою успішного проходження практики та працевлаштування здобувачів вищої освіти; загальні проєкти (наукові, консультативні та інші);
  • проходження здобувачами вищої освіти практики на підприємстві;
  • працевлаштування випускників закладу вищої освіти, які відповідають встановленим вимогам для працевлаштування на підприємстві за наявності вакантних місць.

Здобувачі Дунайського інституту водного транспорту навчаються за трьома спеціалізаціями: “Навігація та управління морськими суднами”, “Експлуатація суднового електроустаткування та засобів автоматики” та “Управління судновими технічними системами та комплексами”. З цього року майбутні судноводії, судномеханіки та електромеханіки вже з першого курсу знайомитимуться з роботою виробничих підрозділів та флоту компанії, а здобувачі другого, третього та четвертого курсів – проходитимуть професійно-практичну підготовку (плавальну та ремонтну), за сприяння Учбового центру пароплавства.

Дунайський інститут водного транспорту не перший навчальний заклад, з яким УДП розпочинає більш щільну співпрацю. Із середини лютого виробничу практику в УДП проходять також 8 студентів Дунайського інституту Національного університету «ОМА», які навчаються на спеціальності «Менеджмент у галузі морського та річкового транспорту».

Практиканти отримали можливість ознайомитися із роботою департаменту управління флоту, фінансово-економічного, комерційного департаменту, відділу забезпечення роботи генерального директора.

Нагадаємо, ПрАТ «УДП» планує будівництво 31 барж та 16 буксирів. Також ми писали, що УДП нарощує обсяги контейнерних перевезень.