Елеватор

УДП надає перші робочі місця студентам

УДП надає перші робочі місця студентам

Студенти, які пройшли практику в УДП, зможуть залишитися у пароплавстві та отримати перше робоче місце.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив керівник УДП Дмитро Москаленко.

Студенти четвертого, випускного, курсу спеціальності «Менеджмент у галузі морського та річкового транспорту» ДІ НУ «ОМА» проходять практику у компанії впродовж чотирьох місяців. Дівчата та хлопці були розподілені за службами з урахуванням їх побажань. Вони змогли не лише спостерігати та навчатись, але й повноцінно включатися у робочі процеси, брати участь у обговореннях, тобто займатися реальною справою та відчувати себе членами команди. Майже всі практиканти виявили бажання після захисту диплому повернутися до пароплавства та продовжити роботу!

Дунайський інститут ОМА готує не лише менеджерів водного транспорту, але й судноводіїв, механіків. Проте більшою мірою інститут орієнтований на морські перевезення, 90% студентів проходять практику на морських суднах. Але останнім часом, кажуть в ОМА, відношення до роботи у річкових перевезеннях на Дунаї змінюється на краще.

Адже у сфері річкових перевезень значно збільшився попит на фахівців, збільшуються зарплати, з’явилися перспектива розвитку та кар’єрного зростання. Тому співпраця інституту з УДП буде в 2023 році розширюватися. Консультації з цього приводу вже тривають.

Нагадаємо, ПрАТ «УДП» планує будівництво 31 барж та 16 буксирів. Також ми писали, що УДП нарощує обсяги контейнерних перевезень.