Елеватор

У ДПЗКУ проведуть незалежну оцінку активів

У ДПЗКУ проведуть незалежну оцінку активів

У ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація» вперше за п’ять років проведуть незалежну оцінку активів. Про це повідомила директор фінансового департаменту корпорації Тетяна Пащук, повідомляє прес-служба ДПЗКУ.

За словами топ-менеджера, відповідно до висновків ТОВ «БДО», зроблених за результатами аудиторської перевірки діяльності за 2015 рік, переоцінку активів необхідно проводити із достатньою регулярністю таким чином, щоб балансова вартість основних засобів станом на звітну дату суттєво не відрізнялась від їхньої справедливої вартості.

«Останню переоцінку активів ДПЗКУ було проведено ще у 2011 році. Безумовно, за п’ять років діяльності в корпорації відбулись істотні економічні зміни, а це є показником потенційно суттєвих змін у справедливій вартості основних засобів», ‒ розповіла директор фінансового департаменту.

Для усунення недоліків у фінансовій звітності та відображення реальної вартості чистих активів ПАТ «ДПЗКУ» в електронній системі публічних закупівель ProZorro було проведено відкриті торги на предмет надання послуг з проведення незалежної оцінки та визначення ринкової вартості активів корпорації.

«Переможцем процедури публічних закупівель стала «Консалтингова компанія «Увекон», яку за результатами конкурсу було також узгоджено та затверджено наглядовою радою товариства. Незалежну оцінку майна буде проведено станом на 30 вересня 2016 року», ‒ зазначила Тетяна Пащук.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!