Елеватор

Турецька компанія хоче побудувати новий зерновий термінал в морпорту України

Турецька компанія хоче побудувати новий зерновий термінал в морпорту України

Компанія Molino (Туреччина) в ході інвестфоруму «Перспективи розвитку морських торговельних портів України» в Одесі запропонувала інвесторам побудувати сучасний зерноперевалювальний комплекс з високою швидкістю завантаження судна.

Про це повідомляє Вlackseanews.net.

Віце-президент компанії Салім Алабейі зазначив, що головною проблемою українських портів є застаріле обладнання.

«Виробничі процеси йдуть повільно, втрачається час. Багато транспортних компанії не хочуть працювати в Україні, не бажаючи втрачати час», — заявив він.

Салім Алабейі запропонував проект споруди зернового терміналу з можливістю одночасного завантаження двох суден класу «панамакс» та прийому (вивантаження) зерна з вантажівок, залізничних вагонів і морських судів (в разі імпорту).

«Обладнання дозволяє завантажувати обидва суховантажі з інтенсивністю 1200 тонн на годину, тобто в цілому — 2400 тонн на годину. Неважко підрахувати, що “панамакс” можна завантажити за один день, тоді як сьогодні такі судна іноді стоять в Україні тиждень», — підкреслив представник турецької компанії, додавши, що швидкість розвантаження вантажівок і вагонів складає 200 тонн на годину, судів — 600 тонн в година.

За його словами, проект пропонується для Одеси, але може бути реалізований в будь-якому порту України. Необхідна територія для його реалізації — 170 тис. кв. метрів, вартість проекту «під ключ» — 150 млн доларів, при цьому він окупиться, за запевненням топ-менеджера Molino, протягом чотирьох років.

Також він висловив надію на увагу бізнесу до цієї пропозиції.

«Ми — виробнича компанія, і нам потрібен інвестор для того, щоб реалізувати такий проект», — заявив Алабейі.

Він повідомив, що його компанія вже уклала контракт на подібний проект в Африці — в Гамбії, а також знаходиться в стадії підписання в Ефіопії.

Компанія Molino з 1965 року займається виробництвом обладнання для переробки харчової продукції.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!