Елеватор
Головне:
Елеватор

Триває підготовка до концесії порту Чорноморськ

Триває підготовка до концесії порту Чорноморськ

Мінінфраструктури розпочало відбір консультантів для розробки ТЕО щодо концесійних проектів у морському порту «Чорноморськ».

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України.

«Міжнародна фінансова корпорація (МФК) та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) нещодавно розпочали процедуру відбору юридичного радника для роботи над техніко-економічним обґрунтуванням (ТЕО) та конкурсною документацією щодо обох проектів концесії у морському порту Чорноморськ – йдеться про концесію першого та контейнерного терміналів, а також залізнично-поромного комплексу. Також наші партнери з найближчим часом проведуть відбір технічного консультанта для забезпечення фахового супроводу цих концесійних проектів», – розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Проекти концесії першого та контейнерного терміналів, а також поромного комплексу ДП «МТП «Чорноморськ» входять до Переліку пріоритетних для держави інвестиційних проектів до 2023 року, затвердженого Урядом. Мінінфраструктури попередньо планує оголосити конкурси щодо проектів концесії у МТП «Чорноморськ» до кінця поточного року.

Нагадаємо, ЄБРР та IFC профінансують підготовку ТЕО та конкурсної документації щодо проєкту концесії порту Чорноморськ. Також ми повідомляли, що за тендер з закупівлі послуг радника з підготовки концесії порту Чорноморськ боротимуться п`ять компаній.

Журнали