Елеватор

Три хімічні заводи Ostchem відновлюють виробництво мінеральних добрив

Три хімічні заводи Ostchem відновлюють виробництво мінеральних добрив

Черкаський «Азот», «Рівнеазот» і сіверськодонецький «Азот», що входять до групи Ostchem, відновлюють виробництво добрив після вимушеного простою, що тривав понад три місяці, повідомляє прес-служба Group DF.

Так, черкаський «Азот» уже почав пускові операції і до 20 червня планує вивести на 100% потужності роботу трьох основних цехів: цеху карбаміду, аміачної селітри і карбамідо-аміачної селітри (КАС).

На «Рівнеазоті» і сіверськодонецькому «Азоті» починають підготовку до проведення пусконалагоджувальних робіт, необхідних для запуску виробництва.

Зазначається, що робота всіх хімічних заводів холдингу буде в першу чергу спрямована на задоволення попиту українських аграріїв.

«За нашими оцінками, споживання внутрішнього ринку в період осінньої посівної складає близько 1,2 млн тонн азотних добрив. Нинішні сумарні виробничі потужності черкаського «Азоту», «Рівнеазоту» і сіверськодонецького «Азоту» складають близько 350 тис. тонн добрив на місяць, чого повністю достатньо, щоб забезпечити потреби українських аграріїв до осінньої посівної 2017 року», – зазначається в повідомленні.

У Group DF відзначають, що запуску підприємств посприяло введення Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі (МКМТ) антидемпінгових мит на російські азотні добрива – карбамід і КАС.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!