Елеватор

Tetra Pak закриває свій київський завод. Споживачі не розбігаються

Поділитись:
Tetra Pak закриває свій київський завод. Споживачі не розбігаються

Компанія Tetra Pak має намір закрити завод із виробництва упаковки в Києві з очікуваною датою припинення виробництва 31 грудня 2016 року. Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».

Незважаючи на закриття заводу, підкреслюється у прес-релізі компанії, Tetra Pak продовжить діяльність в Україні і планує зберегти понад 50 працівників у відділах продажу, маркетингу і технічного обслуговування.

Рішення про закриття заводу пов’язане зі складними ринковими умовами по всій Європі, які привели до виникнення надлишків виробничих потужностей на заводах Tetra Pak у регіоні, серед яких завод у Києві найменш завантажений.

До того ж завод у Києві не має обладнання для виробництва тих видів пакувального матеріалу, на який зростає попит клієнтів, а низьке завантаження підприємства робить його модернізацію економічно невиправданою.

Через це, а також у рамках глобальної ініціативи компанії щодо підвищення виробничої ефективності й оптимізації завантаження мережі заводів, компанія Tetra Pak вирішила припинити виробництво в Києві.

«Цю ініціативу слід сприймати у глобальному контексті. Протягом останніх кількох років ми робили акцент на реорганізації і підвищенні ефективності використання потужностей мережі заводів, щоб забезпечити конкурентоспроможність компанії. В Україні залишається віддана і мотивована команда, яка підтримуватиме наших клієнтів у розвитку та зростанні їх бізнесу, ‒ зазначив Урош Кепіца, керуючий директор, відповідальний за діяльність компанії в Україні.

AgroTimes звернувся до генерального директора компанії «Чумак» Костянтина Шевченка з проханням прокоментувати таке рішення Tetra Pak. «Для «Чумака» нічого не зміниться. Ми як купляли упаковку на заводі в Індії, так і продовжуватимемо це робити. На ціні товарів це ніяк не позначиться», ‒ запевнив він. На його думку, сенсації у такому кроці Tetra Pak немає.

Щодо інших українських споживачів продукції Tetra Pak Костянтин Шевченко зробив припущення, що вони не відмовляться від виробника з такою репутацією та сервісною підтримкою в Україні. «Можливо, дещо зросте час на логістику з заводів у інших країнах», ‒ додав він.

Довідка

Компанія Tetra Pak ‒ світовий лідер у сфері рішень для переробки й упаковки харчових продуктів. Вона входить до міжнародної групи компаній Tetra Laval і працює більше, ніж у 170 країнах світу. Їй належать 37 заводів із виробництва пакувального матеріалу, які  щорічно випускають близько 180 млрд упаковок, продаючи їх на 10 млрд євро.

Завод «Тетра Пак Україна», дочірнє підприємство Tetra Pak, працює на ринку пакувальних матеріалів для харчової промисловості України з 1992 року.

Компанія співпрацює з багатьма виробниками молочної продукції, соків і нектарів, дитячого харчування, налічує близько 300 співробітників.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями