Елеватор

Тернопільський молокозавод працює в кооперації з черкаськими виробниками молока

Тернопільський молокозавод працює в кооперації з черкаськими виробниками молока

Тернопільський молокозавод (ТМ «Молокія») почав співпрацю з промисловими виробниками молока з Черкащини «Дзендзелівське» та «Кищенці» на засадах кооперації.

Про це інформує Асоціація виробників молока (АВМ).

За підтримки АВМ, спільно з ФАО та ЄБРР молочарі та переробники об’єднали свої зусилля для створення продукції під знаком якості «АВМ рекомендує». Її виробництво відслідковується на всіх етапах створення: утримання, годівля тварин – первинна обробка молока – транспортування на переробне підприємство – охолодження/очищення/сепарування/нормалізація/гомогенізація/теплова обробка молока та виробництво кисломолочних продуктів.

«Що дає така співпраця? Для виробника – підприємство, яке гарантовано купить вироблені об’єми молока, а ще – частка від продажу готової продукції. Для переробника – стабільний постачальник якісної сировини», – наголосив голова правління Тернопільського молокозаводу Віталій Ковальчук.

З сировини, отриманої від ТОВ «Дзендзелівське» і ТОВ «Кищенці», а це понад 40 тонн молока на добу, на молокозаводі виробляють усі йогурти і кефір.

Асоціація виробників молока наразі розпочинає роботу над ще одним проектом з кооперації, зазначила керівник проекту «Гуртові закупівлі молока» АВМ Олена Жупінас.

«Він розрахований на менших виробників, обсяги яких – 2-5 тонн на добу, уточнила вона. – Так, аби зменшити логістичні витрати, планується будівництво накопичувального центру молока. На нього у подальшому теж поширюватиметься рекомендація АВМ. Так український споживач буде впевнений у якості продукції, яку споживає».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!