Елеватор
Головне:
Елеватор

Термінал Neptune опрацював понад 6,6 млн тонн зернових за три роки

Термінал Neptune опрацював понад 6,6 млн тонн зернових за три роки

За ці три роки термінал Neptune, який є найбільшою інвестицією США в український агропромисловий комплекс, опрацював понад 6,6 млн тонн зернових.

Про це повідомляє пресслужба терміналу.  

За цей період було завантажено 132 судна.

Термінал Neptune – у десятці найбільших зернових терміналів країни. Він також є переможцями у номінації «Темпи росту 2020» авторитетного Національного морського рейтингу й здобув статус найдинамічнішого зернового термінала країни за темпами росту вантажообігу за підсумками зернового сезону 2019\2020 рр.

“Зараз Neptune виходить на новий якісний рівень. Важливо відзначити, що в реалізації цього інвестиційного проєкту його власники, а також держава Україна, взяли на себе високі зобов’язання перед американським інвестором. Це партнерство – унікальний і важливий приклад ефективної взаємодії між Америкою і Україною. Партнерство, яким можна пишатися не тільки на рівні бізнесу, а й на міждержавному рівні “, – зазначив співвласник термінала Андрій Ставніцер.

Neptune – один з найбільших та найсучасніший зерновий термінал в Україні і на Чорному морі. Це спільний проект української стивідорної компанії MV Cargo та американської продовольчої корпорації Cargill, реалізований за підтримки EBRD та IFC. Загальна сума інвестицій в будівництво терміналу склала $150 млн.

Нагадаємо, термінал Neptune обробив найбільший за свою історію балкер. Також ми писали, що Cargill дозволили набути контроль над терміналом Neptune.

Журнали