Елеватор

«ТАС Агро» підшукує для розширення 20-30 тис. га землі

«ТАС Агро» підшукує для розширення 20-30 тис. га землі

Компанія «ТАС Агро» має намір розширити земельний банк на 20-30 тис. га для розвитку зернового напрямку та вирощування сировини для біоенергетики.

Про це повідомив засновник і основний акціонер фінансово-промислової групи «ТАС» Сергій Тігіпко, повідомляє сайт business.ua.

За його словами, агрохолдинг групи «ТАС» ― компанія, земельний банк якої перевищує 86 тис. га. «ТАС Агро» в основному спеціалізується на вирощуванні чотирьох культур: пшениці, соняшнику, сої та кукурудзи, а власні елеваторні господарства дозволяють зберігати одночасно понад 250 тонн продукції.

Також, за словами Сергія Тігіпка, агрохолдинг займається вирощуванням енергетичної верби і тополі, які є сировиною для біоенергетики. «Ми перші завезли в країну ці дві культури, і ось уже два роки збираємо врожай на 1,85 тис. га землі», – підкреслив він.

«Ось ці два напрямки (особливо зерновий, який зараз найефективніший і рентабельний) ми і плануємо розвивати надалі», – зазначив Сергій Тігіпко. – Із задоволенням придбаємо для цієї мети ще 20-30 тис. га землі, після чого замислимося і про переробку. Якщо буде цікавий актив, придбаємо».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!