Елеватор

T.B. Fruit збудував лінію для виробництва пектину

T.B. Fruit збудував лінію для виробництва пектину

Компанія T.B. Fruit, український виробник яблучного концентрованого соку (ЯКС), яка також має заводи в Польщі та Молдові, збудувала лінію для виробництва пектину на власному заводі з виробництва соків ТзОВ «Яблуневий Дар», пише IEG Vu.

Виробнича потужність лінії пектину становитиме приблизно 1,5 тис. тонн на рік, а загальна потреба у світі – близько 40 тис. тонн, розповів віце-президент з питань продажів та корпоративного розвитку T.B. Fruit Роман Зузок.

«За потреби ми маємо можливість збільшити виробничу потужність до 3 тис. тонн», – додав він.

T.B. Fruit планує стати членом Міжнародної асоціації виробників пектину (International Pectin Producers Association). За її даними, споживання пектину на світовому ринку щорічно зростає приблизно на 5%.

T.B. Fruit виробляє яблучні вичавки «за конкурентною ціною» – наразі компанія використовує вичавки як тверде паливо або продає як корм для худоби.

Роман Зузок також розповів, що компанія також має можливість запропонувати органічний концентрат із дикорослої чорниці. Сировину збирають у сертифікованих лісах Карпат, тому такий 100%-во натуральний продукт не може бути дешевим.

Цына, за словами Романа Зузка, залежить від сезону і кількості сировини. Орієнтовна ціна на сировину – 15-20 євро/кг.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!