Елеватор

Система керування TORNUM IDC контролює процес сушіння в онлайн-режимі

Інтелектуальна система керування у сушарках TORNUM Rex дозволяє контролювати весь процес сушіння з персонального комп’ютера чи планшета.

Про це йдеться у статті The Ukrainian Farmer.

Система керування і контролю вологості TORNUM IDC суттєво зменшує навантаження на операторів і дає змогу більш точно витримувати параметри сушіння.

«Через зручний інтерфейс цієї системи можна повністю контролювати весь процес сушіння з персонального комп’ютера чи планшета», – зауважується у статті.

TORNUM IDC забезпечує точне сушіння до певного середнього вмісту вологи в зерні незалежно від поточних умов навколишнього середовища, що унеможливлює пересушування зернового потоку. «Така проблема часто виникає під час сушіння зерна, що закладають на тривале зберігання. Важливо розуміти, що кожен зайвий відсоток сушіння вимагає все більших витрат енергій, і саме тут є великий потенціал для економії. Крім того, не втрачається маса зерна, й елеватор не зазнає невиправданих збитків. Таким чином, система контролю вмісту вологи є додатковим джерелом доходу для власника сушарки», – підкреслює видання.

Контролювати й керувати системою TORNUM IDC можна через інтернет, з будь-якої точки світу, з комп’ютера, планшета чи смартфона.

Нагадаємо, сушарки з системою рекуперації дозволяють зекономити 8,2-9,4% енергії. Також ми писали, що системний супровід TORNUM включає фахове навчання операторів.