Елеватор

Студентам агроколеджу показали виробничі потужності Cygnet

Студентам агроколеджу показали виробничі потужності Cygnet

Cygnet провів екскурсії на виробничі потужності для студентів Верхівнянської філії Житомирського агротехнічного коледжу.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Екскурсію провели для студентів другого курсу агроколеджу. Майбутні фахівці відвідали елеватор, лабораторію, тракторний парк й ферму тощо.

«Для студентів другого курсу це перше таке ознайомлення, вступ до спеціальності. У них дуже гарні враження, всі уважно слухали, розпитували. Старший майстер зміни Ігор Кеба провів чудову екскурсію на елеваторі. Дівчатка з лаборантом Тетяною Терещук показали студентам лабораторію та процеси, які там відбуваються. Дуже цікава була екскурсія в тракторному парку. Інженер Сергій Коржов так гарно все про техніку розповів, студенти захоплені були. Потім пішли на тваринницьку ферму, нам все показали там керуюча фермою Катерина Переходько та завідувач складу Сергій Гусарчук. Цілий день з нами була старший інспектор з кадрів Оксана Косянчук, нас водила, розповідала. Дуже дякуємо «Сігнету» та його прівникам за те, що нас так прийняли, все розповіли», – говорить Ящук Олена Станіславівна, викладач Верхівенської філії Житомирського агротехнічного коледжу.

Нагадаємо, Cygnet завершив посівну кампанію-2023.