Елеватор

Співвласник «Старокостянтинівцукру» придбає цукровий комбінат у «Сварог Вест Груп»

Співвласник «Старокостянтинівцукру» придбає цукровий комбінат у «Сварог Вест Груп»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив ТОВ «Агро-Ормс» придбати частку в статутному капіталі ПАТ «Шепетівський цукровий комбінат» (обидва – Хмельницька область).

Згідно з повідомленням на сайті АМКУ, придбання акцій цукрового комбінату забезпечить «Агро-Ормс» перевищення 50% голосів у вищому органі управління ПАТ.

За інформацією в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового, власником ПАТ «Шепетівський цукровий комбінат» є ТОВ «Торговий дім «Шепетівський цукор», який контролює колишній голова правління корпорації «Сварог Вест Груп» Андрій Гордійчук.

Згідно з інформацією на сайті корпорації, Шепетівський цукровий комбінат входить до її складу. Раніше на його базі було створено самостійний аграрний відділ для забезпечення виробництва цукру власною сировиною.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, власником ТОВ «Агро-Ормс» є Олександр Співак, який також є співвласником ТОВ «Старокостянтинівцукор» (Хмельницька область).

У 2016 році чисті збитки Шепетівського цукрового комбінату склали 2,5 млн грн. проти прибутку роком раніше у 56 тис. грн. Чистий дохід від реалізації в 2016 році скоротився на 16% порівняно з 2015 роком – до 6,75 млн грн.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!