Елеватор
Головне:
Елеватор

«Сортувальні машини» презентували на АГРО-2021 інноваційне обладнання

Науково-виробниче об`єднання з Дніпра «Сортувальні машини» презентувало у 2021 році інноваційну лабораторну сортувальну машину СС.

Про обладнання Аgrotimes в рамках виставки АГРО-2021 розповів директор з виробництва Ігор Кудрявцев.

За його словами, НВО займається лабораторними випробуваннями відходів сільгоспкультур.

«На АГРО-2021 ми привезли нашу нову розробку – лабораторну машину, яка вираховує домішки у відходах, робить протоколи у процентному відношенні тощо. Тобто вираховує, скільки у сировині домішок, скільки сміття. Таким чином машина заміняє важку ручну працю лаборанток», – констатував Ігор Кудрявцев.

За його словами, лабораторна машина СС є винаходом НВЦ. Вона виготовлена з вітчизняних матеріалів.

Технологічні виробничі процеси можна контролювати цілодобово. Це дозволяє елеваторам вираховувати, наскільки якісний йде процес очистки, який відсоток відходів й чи вірне налаштування робочої машини.

«Ми робимо лінійку як для малих лабораторій, так і для великих промислових, які приймають відходи на доробку на рівні 60 тонн за добу», – зауважив Ігор Кудрявцев

Машину виконано з нержавійки. Комп`ютерне оснащення та WI-FI допомагають передати інформацію – усі заміри, усі протоколи замірювання – відразу на центральний пульт. Протоколи зберігаються як у пам`яті машини, так і в базі підприємства.

Ігор Кудрявцев уточнив, що вартість інноваційної машини становить близько 200 тис. грн. Її окупність становить 3-5 місяців у разі, якщо вона працюватиме у якості сортувальника та лабораторії одночасно.

«Якщо порахувати, скільки одна людина може обробити образців у день, якщо це якесь приймальне КПП, прорахувати витрачений час і, найголовніше, врахувати похибку, що виникає при обробці, переваги стають очевидними. Людина може помилятися, а ось машина ні. Більше того, машині не потрібно платити зарплатню, а її пропускна способність значно вища», – зауважив директор з виробництва.

До речі, ця машина споживає всього 300 ватт, що демонструє її енергоефективність.

Журнали