Елеватор
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Елеватор

«Сокол» удосконалює конструкцію бункерів для завантаження зерна у вагони

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Бункери завантаження залізничних вагонів виробництва ЗЕО «Сокол»

Завод елеваторного обладнання «Сокол» реалізує проект по виготовленню чотирьох силосів місткістю 2,5 тис. тонн для елеватору компанії «АЛМЕЙДА ГРУП» в Сєвєродонецьку Луганської області. Про це  AgroTimes повідомив керівник відділу збуту «Сокола» Євген Костоянц.

«Ми самі виконуватимемо монтаж силосів і всі роботи по їх «прив’язці» до існуючої на елеваторі технологічної лінії, а також підключення до системи автоматизації . Окрім цього проекту, наразі працюємо на модернізації  елеватора в Сумській області і переробного підприємства на Тернопольщині – там будуємо силоси-п’ятитисячники», – розповів керівник.     

За словами Євгена Костоянца, зараз конструктори «Сокола» удосконалюють конструкцію бункерів для завантаження зерна на залізничний транспорт. Мета – забезпечити можливість більш швидкого монтажу і зменшити вагу за рахунок облегшення металоконструкцій, що має також здешевити вартість бункерів.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!