Елеватор

Севастопольська «Золота Балка» зібрала майже на 30% менше винограду

Севастопольська «Золота Балка» зібрала майже на 30% менше винограду

ТОВ «Агрофірма Золота Балка» (Севастополь) цього року зібрала понад 4 тис. тонн винограду технічних і столових сортів, що на 20% менше очікуваної кількості через відсутність опадів.

Для порівняння: врожай у 2015 році склав 5,5 тис. тонн, у 2014 році – 6,3 тис. тонн, а до передачі виноградників в оренду приватникам у 2003 році з тих же площ (близько 1,3 тис. га) збирали до 18 тис. тонн винограду на рік.

Про це пише SevNews.info, посилаючись на цифри, які озвучили співробітники підприємства, а не на офіційні дані, які отримати не вдалося.

Цього року агрофірма закупила шість нових сучасних тракторів, але, за інформацією видання, не висадила жодного гектара молодих саджанців, хоча кілька полів і було розорано.

Також у публікації зазначається, що практично всі виноградники старі, через відсутність належного догляду вони позаростали бур’янами.

Там, де лоза не обрізана, виноград вироджується, там, де зарості бур’янів, – його практично немає. Ще є карти виноградників, де насадження становлять не більше 50%.

При цьому, за даними видання, на обрізку та збір винограду залучають випадкових людей, як правило, жителів Дагестану, які не мають навичок догляду за виноградниками.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!