Елеватор
Головне:
Елеватор

Розміщення в м'яких контейнерах – альтернативний спосіб зберігання зерна на елеваторі

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

З урахуванням дефіциту потужностей зберігання зерна, паралельно з елеваторною  інфраструктурою можна використовувати великі м’які контейнери (ВМК) для зберігання, перевалки та транспортування зерна будь-яким видом транспорту.

«Варіанти ВМК вантажопідйомністю від 7 до 14 тонн зерна, гарантують надійне зберігання від 3 місяців», – розповів керівник агрокомпанії Олег Кузь виданню Інфоіндустрія.

Такий спосіб зберігання дозволяє прийняти і зберігати додаткове зерно, коли силоси заповнені, і транспортувати його недорогим і доступнішим виглядом транспорту в потрібний час для перевалки в портах, в тому числі без зернових терміналів.

Собівартість зберігання зерна в ВМК приблизно в два рази нижче за рахунок відсутності витрат на вентиляцію зерна і амортизаційних відрахувань. Є можливість використовувати стандартні бортові автомобілі замість зерновозів і напіввагони замість хоперів. Таке рішення підходить для зростаючого перспективного ринку органічного зерна, оскільки забезпечує максимальну мультимодальних, ізольованість і збереження якості товару.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!