Елеватор

Рейдери не пускають правоохоронців на АТП агрохолдингу «Мрія» і відмовляються виконувати рішення суду

Рейдери не пускають правоохоронців на АТП агрохолдингу «Мрія» і  відмовляються виконувати рішення суду

10 серпня слідчі прокуратури Києва в супроводі фізичної охорони провели обшук на території АТП агрохолдингу «Мрія» у Хоросткові Тернопільської області та ознайомили представників компаній «Мрія» і «Глобал Фід» з постановою Дніпровського районного суду Києва від 4 серпня 2016 року. Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу «Мрія».

Зокрема, суд постановив накласти арешт на будівлі і споруди АТП і передати об’єкт на відповідальне зберігання ТОВ «Мрія-Лізинг» – компанії, що входить до складу агрохолдингу «Мрія».

Тарас Дідик, представник компанії «Глобал Фід», «співробітники» якої 1 липня незаконним шляхом проникли на територію АТП і по сьогоднішній день блокують доступ на його територію, відмовився підписувати протокол і надати співробітникам «Мрії» доступ до об’єкта.

«Ми отримали від слідчого примірник рішення суду про передачу АТП на відповідальне зберігання ТОВ «Мрія-Лізинг», однак фактично об’єкт нам переданий не був і доступу на його територію ми не маємо, – коментує директор з юридичних питань «Мрії» Сергій Ігнатовський. – Ми стривожені тим фактом, що правоохоронні органи не змогли забезпечити повне виконання рішення суду і зі свого боку не можемо гарантувати збереження об’єкта, особливо, коли на його території незаконно перебувають озброєні люди».

Нагадаємо, 1 липня 30 чоловіків, серед яких – кілька співробітників служби безпеки колишніх власників агрохолдингу «Мрія» сім’ї Гут – із застосуванням сили проникли на територію діючого автотранспортного підприємства «Мрії», розташованого в Хоросткові і до цього часу блокують об’єкт.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!