Елеватор

Пирятинський елеватор БЗК прийняв більшу частину запланованого обсягу пізніх культур

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Пирятинський елеватор Баришівської зернової компанії Grain Alliance з початку збирання врожаю пізніх культур прийняв 55 тис. тонн кукурудзи і 9 тис. тонн соняшника. Про це AgroTimes повідомив керівник підприємства Володимир Клепач.

Загалом у поточному сезоні елеватор планує прийняти 112 тис. кукурудзи і 15,5 тис. соняшника, вирощених у виробничих підрозділах БЗК, тож вже більшу частину «плану» підприємство виконало.

Наразі елеватор приймає близько 3 тис. тонн культур на добу, повністю задіявши наявні потужності з доробки збіжжя.

«Щодоби сушимо 2500 тонн кукурудзи, яка надходить з вологістю 18,5-24%, і ще близько 500 тонн соняшника, його вологість коливається у межах 8-13%. На кукурудзі в нас працюють відразу 3 сушарки, і ще одна – на соняшнику», – розповів директор елеватора.

Пирятин поки не відвантажує зернові пізньої групи, накопичуючи їх обсяги. З відвантаженням проблем не очікують, особливо після того, як елеватор став маршрутним.

«Жодних складнощів з транспортуванням цього сезону немає, принаймні, з отриманням рухомого складу від «Укрзалізниці». Замовили маршрут – і всі 54 вагони під завантаження вчасно отримали», – зазначив Володимир Клепач.

У 2020/21 МР Пирятинський елеватор  БЗК Grain Alliance заготовив 10,5 тис. тонн ранніх культур, в основному – пшениці, яку повністю відвантажив до початку прийому культур пізньої групи.

Читайте також: У Яготині на Київщині запрацював новий пункт навантаження зерна БЗК Grain Alliance

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями