Елеватор

У Яготині на Київщині запрацював новий пункт навантаження зерна БЗК Grain Alliance

У Яготині на Київщині запрацював новий пункт навантаження зерна БЗК Grain Alliance

Баришівська зернова компанія Grain Alliance відкрила новий пункт навантаження зерна у  м. Яготин на Київщині. За кілька місяців об’єкт збудували практично «з нуля» і проклали до нього нову гілку залізничної колії. Пункт складається з точки прийомки зерна з автомобільного транспорту і точки навантаження у вагони. Також тут наявна пультова, лабораторія, складське приміщення і два силоси на більш ніж 1 тис. тонн одночасного зберігання.

«Раніше ми навантажували вагони зерном за допомоги мобільного перевантажувального бункера «Ковчег». Новий пункт дав змогу пришвидшити відвантаження збіжжя у хопер з 1 год. 40 хвилин до 40 хвилин. Таким чином збільшилась виробнича потужність відділення «Агросвіт» Баришівської зернової компанії. На об’єкті вже мали досвід навантаження вагонів. Найближчим часом плануємо маршрутні відправки», – зазначив інженер відділення «Агросвіт» Баришівської зернової компанії Віктор Краснюк.

У майбутньому на пунктіі в Яготині компанія, окрім власного зерна, планує  відвантажувати збіжжя від сторонніх агровиробників, що збільшить його ефективність.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!