Елеватор

«Прометей» планує експортувати на умовах FOB до 100 тис. зернових на місяць

«Прометей» планує експортувати на умовах FOB до 100 тис. зернових на місяць

Компанія «Прометей» протягом жовтня-листопада 2017 року відправила на експорт з морських портів чотири судна із зерновими і бобовими загальним обсягом понад 30 тис. тонн.

Про це повідомили у компанії.

Зокрема, в жовтні 7,5 тис. тонн кукурудзи було відвантажено в морському порту «Ніка-Тера» (Миколаїв) до Лівану. Паралельно з Бердянського морського торгового порту було експортовано 5 тис. тонн пшениці до цієї ж країни.

У листопаді судно з 12 тис. тонн сої відправилося з порту «Ніка-Тера» до Єгипту, а судно з 10 тис. тонн кукурудзи – до Туреччини.

У грудні в морський порт «Південний» для навантаження фуражної пшениці зайде судно типу Panamax. Зернова планується до відправки в Індонезію. Також у Бердянському морському порту «Прометей» відвантажить судно з пшеницею, а в порту «Ніка-Тера» – з кукурудзою.

«Торгівлю на базисі FOB «Прометей» почав досить активно, – зазначив глава компанії Рафаель Гороян. – Цього маркетингового року планується довести перевалювання зернових на експорт до двох суден Panamax на місяць із дедвейтом 50 тис. тонн зерна кожне».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!