Елеватор

Президент Cereal Ukraine викупив 2,47% акцій в іншого великого акціонера

Президент Cereal Ukraine викупив 2,47% акцій в іншого великого акціонера

Президент групи компаній Cereal Ukraine Анатолій Власенко викупив у Валентини Стешенко 2,47% холдингової компанії групи Cereal Planet PLС (Кіпр).

Згідно з повідомленням Cereal Planet на альтернативному майданчику Варшавської фондової біржі NewConnect, Валентина Стешенко 27 грудня 2016 року продала на позабіржовому ринку 44 тис. акцій компанії за ціною 11,72 польських злотих/шт. (2,67 євро) і в цей же день відповідний обсяг цінних паперів за тією ж ціною придбав на позабіржовому ринку Антолій Власенко.

За інформацією на сайті групи, раніше Анатолій Власенко, Валентина Стешенко, Ігор Добрускін, Олександр Власенко і Олександр Славгородський володіли рівним пакетом акцій компанії:  19,55%.

Крім того, 2,25% акцій Cereal Planet знаходилося у вільному обігу. Водночас на сайті відсутня інформація про дату складання реєстру акціонерів.

За даними NewConnect, курс акцій Cereal Planet 5 січня до 11:40 за київським часом залишався стабільним – на рівні 11,72 злотих/шт.

Довідка

Група компаній Cereal Ukraine займається виробництвом, переробкою та фасуванням круп, оптовою торгівлею бакалійними товарами і дистрибуцією в східному регіоні України. Експортує крупи в більш ніж 50 країн світу.

Випускає продукцію під торговими марками «Олімп», «Кашка-вкусняшка», «Гостівська» та «Вершина якості».

Cereal Рlanet у лютому 2013 року провела невелике приватне розміщення. При цьому компанія не уточнила ціну та кількість проданих акцій.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!