Елеватор

Позитивний лютий: агрохолдинги подорожчали на 3,5%

Позитивний лютий: агрохолдинги подорожчали на 3,5%

Незважаючи на піке «Авангарду», публічні агрокомпанії змогли наростити вартість.

У другому місяці 2016 року акції найліквідніших українських агрохолдингів в цілому показали позитивну динаміку. Їхня вартість зросла на 3,5% до 2,308 млрд доларів. Проте серед компаній є як очевидні лідери, так і беззаперечні аутсайдери. Зокрема, у лютому в плюсі були «Кернел» Андрія Веревського, який подорожчав майже на 15%, «Астарта» Віктора Іванчика додала 9,29%, а «Овостар» Бориса Бєлікова трохи менше 1%. Справжній позитив також показали «Агротон» Олександра Журавльова та «Агроліга» Ірини Поплавської, додавши чверть вартості, а також на 11% подорожчали акції холдингу Анатолія Юркевича «Мілкіленд».

Натомість несподіванкою став «Авангард» Олега Бахматюка, який втратив 50% вартості та «Укрпродут» Сергія Євланчика, що подешевшав майже на третину.

Першість за вартістю акцій традиційно тримає «Овостар», — його акція коштує наразі 23 долара проти 22,87 долара станом на кінець січня, тобто папери поорожчали на 0,6%. На 14,5% за місяць зросла вартість акцій «Кернела» — до 12,6 долара за штуку. У трійці лідерів за вартістю акцій опинилась «Астарта», відтіснивши на черверту позицію МХП. Відтак, акції «Астарти» на кінець лютого торгувались по 8 доларів, а МХП — по 7,8 долара за штуку. Знову ж таки дивує двократне падіння вартості паперів «Авангарду».

Стати співвласником агрохолдингу можна лише за 5 центів — такою була ціна на акції «Укрпродукту», за 20 центів сьогодні можна придбати акції KSG Agro Сергія Касьянова та «Агротону», за 30 — «Мілкіленду».

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!