Елеватор
Головне:
Елеватор

Порт «Ніка-Тера» виборов першість за показником зростання перевалки зернових

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

«Морський спеціалізований порт Ніка-Тера», що входить в Group DF, став лідером рейтингу  найбільших морських операторів України за показником зростання обсягів перевалки зернових в 2018/19 МР.  Минулого сезону обсяг перевалки зернових в миколаївському порту зріс на рекордні 185,2%, що більше, ніж у таких відомих гравців ринку як «Фрам Шиппінг Едженсі» (Чорноморськ) і «ТІС-Міндобрива» (Південний).

Також  порт «Ніка-Тера» також отримав бронзову нагороду «Зерновий термінал року» і вперше увійшов до трійки найбільших портів за обсягом перевалки хлібних (зернових) вантажів, поступившись лідерством лише  компаніям «ТІС-Зерно» (Південний) і «Нібулон» (Миколаїв), повідомила прес-служба Group DF.

Рейтинги найбільш успішних українських зернових терміналів і портів України рахуються спеціальним журі (експертна рада) спільно з журналом «Порти України» та оприлюднюються на щорічній Міжнародній конференції «Зернові термінали: нові проекти, обладнання, технології». В цьому році в рейтинги найбільших операторів морських портів України увійшло 23 компанії, які перевалили 91,7% від усього обсягу перевалки зернових в Україні.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!