Елеватор
Головне:
Елеватор

Порт Ізмаїл в І кварталі перевалив 858 тис. тонн вантажів

За результатами І кварталу в порту Ізмаїл до 10% збільшено долю перевалки вантажів приватними портовими операторами, що майже на половину більше, ніж торік за аналогічний період.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Ізмаїльського морського порту.

Зараз у Ізмаїльському морському порту операції з вантажами здійснює п’ять портових операторів, з них – одне підприємство-держстивідор та інші – приватні.

Портові оператори за результатами І кварталу не досягли планових показників: загальний об’єм вантажоперевалки склав 858 тисяч тонн з 873 тис. тонн запланованих (98% виконання плану). У першому кварталі минулого року перевалено 976 тисяч тонн. У порівнянні з торічнім кварталом нинішній плановий показник виконано лише 88% від об’ємів.

В Адміністрації порту відзвітували про перевиконання планових показників по транзитних вантажах на 31 % (фактично обсяг перевалки склав 157 тисяч тонн замість запланованих 120 тисяч).

Вже на початку другого кварталу порт демонструє позитивну динаміку нарощування вантажопотоку.

Нагадаємо, в порту Ізмаїл збільшилась кількість суднозаходів. Також ми повідомляли, що  в Ізмаїльському морському порту розпочали перевантажувати рідкі добрива.