Елеватор

Податківці ігнорують збори кредиторів ХТЗ

Податківці ігнорують збори кредиторів ХТЗ

Спеціалізована державна податкова інспекція (СДПІ) по обслуговуванню великих платників в місті Харкові, посилаючись на формальні підстави, відмовляється брати участь в зборах кредиторів ХТЗ, на яких буде розглянута можливість проведення досудової санації заводу, а також на затвердження буде надано план санації. Про це повідомляється на офіційному сайті ХТЗ.

Підприємство підготувало та направило на адресу СДПІ відповідь, яка спростовує наявність тих самих формальних обставин, які лягли в основу відмови.

«АТ «ХТЗ» пропонує своїм кредиторам, в тому числі і СДПІ реальний, і єдино можливий план виходу з кризової ситуації — досудова санація, яка дозволить повністю погасити вимоги перед усіма кредиторами, включаючи державу», — йдеться в повідомленні підприємства.

Керівництво ХТЗ зазначає, що відмова брати участь у зборах кредиторів та затвердження плану санації, свідчить про те, що СДПІ не ставить перед собою мети задовольнити кредиторські вимоги і, як наслідок, поповнити державний бюджет, тим самим продовжуючи блокувати діяльність заводу і позбавляючи інших кредиторів можливості отримати задоволення своїх вимог.

«Публічне акціонерне товариство «Харківський тракторний завод ім. С. Орджонікідзе» вимагає направити представника Спеціалізованої державної податкової інспекції по обслуговуванню великих платників у місті Харкові Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби України для участі в загальних зборах кредиторів», — зазначають на сайті ХТЗ.

«З огляду на наше прагнення максимальної прозорості і відкритості процедур, що відбуваються в АТ «ХТЗ», з огляду на характер звинувачень, які висунули генеральному директору АТ «ХТЗ» і їх суспільний резонанс, ми запрошуємо представників всіх зацікавлених державних органів взяти участь у загальних зборах, не дивлячись на відсутність нормативно передбаченої необхідності їхньої присутності», — підсумовують в ХТЗ.

Нагадаємо, СДПІ є одним з найбільших кредиторів ХТЗ. Саме вимоги податкової стали однією з першопричин, за якими, на даний момент діяльність заводу повністю заблокована через кримінальні провадження, зупинений виробничий цикл, підприємство позбавлене можливості виконувати свої зобов’язання перед кредиторами.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!