Елеватор
Головне:
Елеватор

Після злиття з ChemChina компанія Syngenta суттєвих змін не зазнає

Після злиття з ChemChina компанія Syngenta суттєвих змін не зазнає

Компанія Syngenta не піддається серйозним змінам після оферти з ChemChina.

Про це заявив фінансовий директор компанії Syngenta в Україні Максим Соловйов на практичній конференції «Проблеми оподаткування агросектору в Україні: рішення, законодавчі перспективи», повідомляє «Інфоіндустрія» .

За словами пана Соловйова, компанія Syngenta готувалася до злиття протягом декількох років і ретельно розглядала можливих партнерів.

У компанії Syngenta було кілька варіантів для злиття: це американська компанія Monsanto, яка робила кілька пропозицій щодо злиття, які в підсумку були відхилені. І компанія ChemChina, чия пропозиція була прийнята радою директорів.

Максим Соловйов пояснив відмову від оферти з Monsanto невідповідністю інтересів.

Щодо перспектив компанії Syngenta після злиття з ChemChina, то за словами Максима Соловйова, компанія Syngenta не втратить свою незалежність, вона буде функціонувати як незалежна одиниця, але вже в складі корпорації, в яку також входить ізраїльський виробник пестицидів — компанія Adama, придбана китайською корпорацією в 2011 році.

Бренд Syngenta буде збережений, персонал скорочуватися не буде, єдина зміна торкнеться тільки ради директорів, до якої увійдуть представники корпорації ChemChina.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали