Елеватор

Переобладнання сушарок дозволяє зекономити від 1 до 4 грн на зняття 1 тонно-відсотка

Компанія «Греко Груп» з Вінниці виготовляє теплогенератори на альтернативному пальному допомагає агропідприємствам у переоснащенні сушарок різної потужності. Після переобладнання собівартість сушіння зменшується від 1 до 4 грн на зняття 1 тонно-відсотка.

Про це в інтерв`ю журналу The Ukrainian Farmer розповів директор ТОВ «Греко Груп» Іван Корженко.

За його словами, компанія здатна переобладнати будь-які сушарки, що працюють на природному газі. Для кожного клієнта існує індивідуальне рішення, бо типових елеваторів не буває.

«Нещодавно трапився клієнт, у якого за температури навколишнього середовища +5 °С під час сушіння неможливо було збільшити температуру сушильного агента понад 80 градусів — бракувало продуктивності газової магістралі. Завдяки нашому обладнанню ми вийшли на повну продуктивність сушарки внаслідок стабільності температурного режиму», – поділився Іван Корженко.

Він також повідомив, що крім виготовлення, встановлення, гарантійного та післягарантійного обслуговування фахівці «Греко Груп» допомагають клієнтам в організації логістики, складування тощо для досягнення собівартості сушіння від 1 до 4 грн на зняття 1 тонно-відсотка.

Крім того, власне виробництво дає змогу в короткий час відправити замовнику обладнання, яке зламалося.

Нагадаємо, теплогенератори «Греко Груп» на альтернативному пальному не лишають шкідливих домішок.