Елеватор

ПАТ «Сумихімпром» у І півріччі на 35% зменшило виробництво

ПАТ «Сумихімпром» у І півріччі на 35% зменшило виробництво

У І півріччі 2017 року ПАТ «Сумихімпром» на 35% знизило обсяги виробництва проти аналогічного періоду минулого року.

Упродовж п’яти місяців цього року підприємство перебувало в стадії падіння обсягів виробництва, лише у червні вдалося досягти позитивної виробничої динаміки, повідомила прес-служба «Сумихімпрому».

Коефіцієнт завантаження всіх виробничих потужностей склав 26,8%. Обсяги виробництва знизилися практично по всіх видах продукції, за виключенням жовтого пігменту.

Загалом за перші шість місяців поточного року вироблено 17,8 тис. тонн двоокису титану, 42 тис. тонн мінеральних добрив, 94 тис. тонн сірчаної кислоти, 20 тис. тонн сульфату заліза, 900 тонн залізоокисного пігменту.

Усього за І півріччя вироблено продукції на 939 млн грн., що на 36 млн грн. менше, ніж за аналогічний період минулого року.

При цьому 79% від загального збуту продукції відвантажено на експорт.

У «Сумихімпромі» наголосили, що ключовою перепоною стабільної роботи підприємства перш за все залишається жорстка конкуренція на вітчизняному ринку з боку російських та білоруських виробників мінеральних добрив.

Якщо з 2011 по 2015 роки обсяги імпорту всіх видів добрив були практично сталими і коливалися в межах 0,7-0,8 млн тонн, то за п’ять місяців 2016 року обсяг ввезень продукції з-за кордону становив 1 млн тонн. У 2017 році цей показник досяг пікової точки – 1,8 млн тонн, тобто зріс в 1,8 рази.

Здебільшого до України ввозять добрива групи складних мінеральних добрив, які є аналогами продукції «Сумихімпрому». Так, за п’ять місяців 2016 року імпортовано 502 тис. тонн добрив, а цьогоріч – 836 тис. тонн.

У ІІ півріччі підприємство, відповідно до бізнес-плану, має виробити продукції на суму 1,1 млрд грн.: 22 тис. тонни двоокису титану, 37 тис. тонн мінеральних добрив, 1,5 тис. тонн жовтого залізоокисного пігменту, 22 тис. тонни сульфату заліза.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!