Елеватор

Оновлений елеваторний хаб на Закупнянському ХПП пришвидшить зернову логістику на Хмельниччині

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Для маршрутного відвантаження зерна на новому елеваторі агрохолдингу «Епіцентр Агро» – Закупнянському ХПП – побудовані нові залізничні гілки. Ця ділянка складається з двох частин: верхнього та нижнього майданчиків, залізничні колії на яких можуть працювати автономно. Також є можливість формувати та відправляти до портів одразу здвоєні партії зерна – 54+54 вагони. 

Про це AgroTimes повідомила заступниця керівника «Епіцентр Агро» з елеваторного напряму, керівник відділу трейдингу Світлана Нікітюк.

«Агровиробники Хмельниччини давно мріяли про появу магістрального вузла зі зручним географічним розташуванням. Тому що, навіть за наявності невеликих власних сушарок, вони відчували гостру потребу в пришвидшенні логістики свого зерна з області до морських портів, відстань до яких близько 650 км»,  –  зазначила вона.  

Суттєві інвестиції «Епіцентр Агро» в елеваторну галузь свідчать про те, що агрохолдинг увійшов на цей ринок всерйоз і надовго.  Так, за словами Світлани Нікітюк, у поточному маркетинговому році на нових елеваторах «Епіцентр Агро», що здійснюють прийомку й доробку зерна сторонніх поклажодавців, діятимуть спеціальні пільгові умови для фермерів і дрібних аграріїв: послуги елеватора, а саме прийомка зерна, коштиватиме для них менше, ніж 1 гривня за тонну.

«Будемо надавати якісні послуги фермерам вчасно і за прийнятними цінами», – наголосила вона.

Нагадаємо, «Епіцентр Агро» планує збільшити потужності зі зберігання зерна до 2-2,2 млн тонн.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями