Елеватор

«Епіцентр Агро» планує збільшити потужності зі зберігання зерна до 2-2,2 млн тонн

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
«Епіцентр Агро» планує збільшити потужності зі зберігання зерна до 2-2,2 млн тонн

Агрохолдинг «Епіцентр Агро» продовжує реалізацію масштабного виробничого проєкту з розбудови власного елеваторного господарства.  У наступному маркетинговому році компанія планує збільшити потужності з одночасного зберігання зерна до 2-2,2 млн тонн.

Про це розповів власник агрохолдингу «Епіцентр Агро» Олександр Герега під час технологічного запуску найбільшого маршрутного елеваторного хабу на Закупнянському ХПП на Хмельниччині (Чемеровецький р-н).

«Попереду будівництво нових елеваторів у регіонах, де агрохолдинг займається обробітком с/г земель – Полонному й Антонінах на Хмельниччині і кількох елеваторів на Вінниччині», – зазначив Олександр Герега.

Протягом останніх двох років – 2018-2020 – елеваторні потужності компанії збільшилися вп’ятеро.

«Зараз «Епіцентр Агро» має потужності зі зберігання зерна в межах 1,5 млн тонн. Проте це – не межа. Ми починаємо проєктні роботи та будівництво на 5 елеваторних об’єктах агрохолдингу. І якщо наступного сезону не станеться якихось істотних катаклізмів, плануємо розбудувати наше елеваторне господарство з доробки, зберігання й транспортування зерна ще на 700 тис. тонн», – сказав Олександр Герега.

За його словами, в Україні не вистачає сучасних елеваторних комплексів. Але саме якісна доробка та зберігання зерна є першим кроком до розвитку подальшої переробки сировини. Маючи достатні можливості зі зберігання різних сільгоспкультур, можна розпочинати широкомасштабну роботу із залучення інвестора в український АПК – у напрямок розвитку переробки рослинницької продукції.

У 2020/2021 МР на нових елеваторах «Епіцентр Агро», що здійснюють прийомку і доробку зерна сторонніх поклажодавців, діють спеціальні умови для фермерів і дрібних агровиробників – послуги елеватора, а саме, прийомка зерна, коштує для них менше 1 гривні за тонну.

Нагадаємо, «Епіцентр Агро» відкрив найбільший маршрутний елеваторний комплекс на Хмельниччині.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями