Елеватор

«Олсідз Блек Сі» збільшує потужності в порту «Южний»

«Олсідз Блек Сі» збільшує потужності в порту «Южний»

Компанія «Олсідз Блек Сі» продовжує нарощувати потужності на своєму олійно-видобувному комплексі в порту «Южний». Про це повідомляють на сайті компанії.

«Зараз на порядку денному — друга черга елеватора сировини зі збільшенням ємності одночасного зберігання в півтора рази — з 80 тис. до 120 тис. тонн», — йдеться в повідомленні.

Окрім цього зазначають, що конструктивні елементи елеватора поставляються вже традиційним партнером «Олсідз Блек Сі» — китайською компанією Jiangsu Muyang Group Ltd. Перша партія устаткування має надійти з Піднебесної в липні 2016 року, але «чорноморські олійники» вже зараз готують фундаменти майбутніх силосних корпусів.

«Розширення елеваторно-складського господарства олійно-видобувного комплексу компанії разом з установкою тут додаткового транспортного обладнання дозволить нам краще маневрувати сировинними запасами, значно збільшити швидкість прийому олійної сировини і зменшити час обробки автомобілів і залізничних вагонів», — відзначає генеральний директор «Олсідз Блек Сі» Володимир Слабовський.

Довідка

Компанія «Олсідз» (Allseeds) є одним з найбільших виробників і експортерів рослинних олій і шротів в Україні і має репутацію надійного і високопрофесійного партнера на ринках сільськогосподарської продукції. Компанія також надає послуги з перевалки рослинних олій на власному терміналі в порту «Южний» — найглибшому порту України.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!