Елеватор

«ОККО» поспішає на допомогу

«ОККО» поспішає на допомогу

 

Концерн «Галнафтогаз», власник однієї з найбільших в Україні мережі АЗС «ОККО», має намір у 2016/17 МР (липень 2016-го — червень 2017-го) спрямувати 1 млрд грн на укладення з сільгоспвиробниками форвардних контрактів на закупівлю зерна майбутнього врожаю, а наступного МР збільшити цю суму до 3 млрд грн. Про це повідомила прес-служба компанії.

Реалізувати цю форвардну програму компанія має намір в рамках створеного 2016 року бізнес-напряму «ОККО Агротрейд», основною метою якого є допомога вітчизняним сільгоспвиробникам в реалізації врожаю, забезпечення їх високоякісним паливом і мінеральними добривами. Так, «Галнафтогаз» планує забезпечити аграріїв в період польових робіт паливом, добривами, а ті розраховуватимуться з концерном не грошима, а вирощеним урожаєм.

«Форвардна програма, запропонована „ОККО Агротрейд” — унікальний комплексний продукт, що дозволяє агровиробникам отримати в потрібний момент на основних етапах виробництва паливо від мережі „ОККО” та мінеральні добрива з можливістю розрахуватися за них після збору врожаю вирощеними культурами», — зазначила прес-служба. Згідно з повідомленням, вже поточного МР компанія розраховує отримати за форвардною програмою 250 тис. тонн зерна. В рамках програми компанія вже фінансує вирощування основних культур зернової групи — пшениці, ячменю, кукурудзи, а надалі планує налагодити співпрацю і з виробниками гречки, гороху й, можливо, інших бобових або ріпаку.

Серед клієнтів цієї програми є різні агровиробники із земельним банком від 500 до кількох тисяч гектарів. Пройти процедуру учасника програми може кожен зацікавлений агровиробник без зайвих формальностей і бюрократичних зволікань. Експрес-аналіз можливості надання фінансування тому чи тому претендентові експерти «ОККО Агротрейд» готові зробити протягом одного дня.

У повідомленні прес-служби йдеться, що «ОККО Агротрейд» не вимагає від сільгоспвиробників передавати в заставу своє майно, як це передбачено практикою банківського кредитування. Заставою виступає майбутній урожай, що фіксується договором застави або аграрною розпискою — досить новим для України, але дуже зручним і сучасним інструментом. Урожай страхує компанія «Універсальна», яка у свою чергу перестраховує ризики у найкращих міжнародних страховиків. Ставка такого страхування є значно нижчою від аналогічних пропозицій на ринку.

У майбутньому компанія має намір закривати 100% потреб фермерів в товарах і фінансових ресурсах, необхідних для їх виробничих процесів.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!