Елеватор
Головне:
Елеватор

«Нива Переяславщини» планує залучити кредит від ЄБРР

«Нива Переяславщини» планує залучити кредит від ЄБРР

Група компаній «Нива Переяславщини» (Київська область) хоче залучити для будівництва нового, десятого, комплексу – сучасного м’ясопереробного заводу ресурси міжнародних фінансових інституцій.

З ознайомчим візитом компанію відвідали представники Європейського банку реконструкції та розвитку, повідомила прес-служба «Ниви Переяславщини».

Вони ознайомилися з уже створеною інфраструктурою для розширення виробництва:  очисними спорудами, трансформаторною підстанцією, сучасною паровою котельнею, що працює на соломі, яку підприємство саме й виробляє.

«Ознайомчий візит ЄБРР – це наступний крок після укладення на початку року мандатного договору про підготовку проекту», –  зазначив засновник підприємства Олександр Мостіпан.

Нагадаємо, співпраця з ЄБРР і «Ниви Переяславщини» почалася у 2014 році, коли компанія отримала перший кредит на $30 млн.

У квітні 2018 року Рада директорів Світового банку схвалила надання групиі компаній довгострокового кредиту в розмірі $12,5 млн.

Довідка

Група компаній «Нива Переяславщини» обробляє близько 23 тис. га земель. Її потужності зі зберігання зерна становлять близько 150 тис. тонн.

У структурі групи – дев’ять свинокомплексів. Триває збирання дозвільної документації для будівництва десятогго.

Їй також належать комбікормовий завод, забійний цех і м’ясокомбінат, який випускає продукцію під ТМ «П’ятачок».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали