Елеватор

«НІБУЛОН» зібрав урожай ранніх зернових і технічних культур на рівні минулого року

«НІБУЛОН» зібрав урожай ранніх зернових і технічних культур на рівні минулого року

До 13 серпня всі виробничі філії ТОВ СП «НІБУЛОН» завершили збирання ранніх зернових культур з площі понад 30,5 тис. га, що майже на 6% більше, ніж у 2016 році.

Валовий збір ранніх зернових та технічних культур становить 120,8 тис. тонн ‒ практично на рівні минулого року, повідомили у компанії.

Зокрема, валовий збір пшениці становить майже 108 тис. тонн, що перевищує минулорічний показник на 4,57 тис. тонн. За результатами збиральної кампанії 2017 року середня врожайність по культурі склала майже 42 ц/га, що дорівнює аналогічному минулорічному показнику.

Загальний валовий збір озимого ріпаку по підприємству становить понад 4 тис. тонн, а середня врожайність – 23,8 ц/га.

Середня врожайність озимого та ярого ячменю майже однакова – 35,3 ц/га, що перевищує минулорічний показник. Усього зібрано 5,4 тис. тонн озимого ячменю та 3,8 тис. тонн ярого.

Філії компанії знаходяться в різних кліматичних зонах, тому показники ефективності роботи щільно корелюють з погодними умовами, що формуються локально, зауважив заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з сільськогосподарського виробництва Костянтина Хмельницького. Однак, незважаючи на цьогорічну велику посуху в центрі України, Полтавській, Черкаській та частково Житомирській областях, зниженню врожайності ранніх зернових культур по країні в цілому до 10% порівняно з минулим роком, компанії вдалося втримати кількісні показники на рівні 2016 року.

До того ж цього року урожай ‒ високої якості, відсутні карантинні бур’яни та пошкодження клопом шкідливою черепашкою в товарних і насіннєвих партіях завдяки ефективній роботі спеціалістів у цьому напрямку.

Наразі виробничі підрозділи компанії проводять підготовчі роботи до осіннього циклу польових робіт. Повним ходом йде підготовка до збирання соняшнику у південних філіях Миколаївщини. Урожайність цієї культури очікується вищою за середні багаторічні показники.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!