Елеватор

НІБУЛОН збільшує залізничний парк

НІБУЛОН збільшує залізничний парк

До початку 2022 року компанія НІБУЛОН придбала 54 нових вагонів виробництва львівського підприємства ДМЗ Карпати.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Вагони-хопери моделі 19-6869 призначені для транспортування зерна й інших харчових сипучих вантажів по магістральних залізничних коліях та шляхами промислових підприємств. Вагомою перевагою саме цієї моделі є збільшений об’єм кузова – 120 куб. м та вантажопідйомність – 70,5 тонн.

Сьогодні вагонний парк НІБУЛОНу складається із 162 одиниць та значно оптимізує роботу на рейках, адже завдяки максимально ефективній роботі сучасного перевантажувального термінала у Миколаєві та комплексів із приймання і відвантаження зернових й олійних культур середній час навантаження маршруту вагонів складає усього 1 добу, що дозволяє робити із центру країни до Миколаєва 5–6 обертів на місяць.

За останній рік підприємство транспортувало лише власними вагонами 383 тис. тонн вантажів, що дозволило замінити роботу 15 950 вантажівок на автошляхах. Відтепер оновлені можливості вагонного парку за умови 6 обертів зросли до 68 тис. тонн на місяць.

Нагадаємо, НІБУЛОН перевіз річками рекордну кількість продукції. Також ми писали, що НІБУЛОН досягнув найкращих результатів відвантажень сільгосппродукції.