Елеватор

«НІБУЛОН» перевіз Південним Бугом 300 тис. зернових вантажів

«НІБУЛОН» перевіз Південним Бугом 300 тис. зернових вантажів

З початку навігації у 2016 році компанія «НІБУЛОН» здійснила понад 150 рейсів Південним Бугом, транспортувавши власним вантажним флотом 300 тис. тонн зернових та олійних культур.

Це у 6 разів більше за найкращий показник радянських часів з обсягів річкових перевезень, коли Південним Бугом перевозили максимум 50 тис. тонн зернових на рік, повідомили у прес-службі «НІБУЛОНу».

Сільгосппродукція була відвантажена з перевантажувальних терміналів компанії, що знаходяться в Новоодеському та Вознесенському районах Миколаївської  області. Таким чином, до Миколаєва не виїхали понад 11 тис. вантажівок.

Підприємство планує довести обсяги вантажів, що перевозяться Південним Бугом, до 2 млн тонн на рік, з яких 1 млн тонн – зернові, 1 млн тонн – будівельні матеріали.

За оцінками фахівців «НІБУЛОНу», від перевезення 1 млн тонн зерна річкою на автошляхах поменшає більше, ніж на 42 тис. вантажівок. При цьому економія палива складе понад 2,5 тис. тонн (70%), викиди в атмосферу зменшаться на 8,2 тис. тонн (на 70%).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!