Елеватор

«Нібулон» отримав страхові виплати за пожежу на елеваторі

Страхова компанія «Арсенал Страхування» виплатила 8,3 млн грн страхового відшкодування агрохолдингу «Нібулон» за збитки, завдані пожежею на елеваторі.

Про це повідомляється на сайті страхової компанії.

Як зазначено в повідомленні, виплату сільгосппідприємству здійснено за договором добровільного страхування майна. Він покриває 70 об’єктів нерухомості на суму $8 млн, а також 149 одиниць обладнання вартістю $3 млн. Страхова премія страховика склала 40 тис грн на рік на весь комплекс – стільки коштувало агрохолдингу застрахувати свої ризики на цьому об’єкті.

«Загорання зерносушарок – поширене явище, оскільки технологічний процес сушіння насіння та зерна супроводжується появою легкозаймистого пилу. Забезпечивши страхове покриття свого нерухомого майна, підприємство не отримало фінансових збитків від пожежі, які могли повністю лягти на плечі підприємства, якби цього покриття не було», – зазначила керуючий акціонер страхової компанії Марина Авдєєва.

Нагадаємо, елеватор компанії «Нібулон», розташований в смт Великі Коровинці, Чуднівського району Житомирської області, постраждав від пожежі минулого року. Сушильна установка, ланцюговий транспортер і ковшова норія були застраховані договором добровільного страхування майна.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!