Елеватор

«НІБУЛОН» отримає $35 млн від BNP Paribas на підготовку зерна на експорт і придбання сільськогосппродукції для елеваторів

«НІБУЛОН» отримає $35 млн від BNP Paribas на підготовку зерна на експорт і придбання сільськогосппродукції для елеваторів

BNP Paribas надасть компанії «НІБУЛОН» $25 млн торгового фінансування для співпраці з сільгоспвиробниками при підготовці зерна на експорт. Ще $10 млн банк виділить для придбання сільськогосподарської продукції для внутрішніх елеваторів. Про це повідомив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський.

Окрім того, компанія розраховує на кредит від Світового банку у розмірі $30 млн на інвестиції в енергозбереження, передає прес-служба «НІБУЛОНа». «Я вів переговори з «Укрексімбанком». Ми домовилися співпрацювати з ним за програмою Світового банку з енергозбереження. Сподіваємося, що найближчого місяця ми отримаємо від Світового банку кредит у розмірі 30 млн на інвестиції в енергозбереження», ‒ розказав гендиректор «НІБУЛОНа».

Олексій Вадатурський підкреслив, що інвестиційний проект, в рамках якого будується перевантажувальний термінал філії «Вознесенська», судна проекту В2000 та днопоглиблювання Південного Бугу повністю відповідає цій програмі. Використовуючи екологічний транспорт, компанія економить паливно-мастильні матеріали та зберігає навколишнє середовище.

«НІБУЛОН» також має домовленість із ЄБРР  щодо виділення близько $40 млн на будівництво перевантажувальних терміналів і освоєння Дніпра та Південного Бугу.

Окрім цього, компанія домовилась із Європейським інвестиційним банком про виділення $30-40 млн довгострокового кредиту на 7-10 років для реалізації інвестиційних проектів. .

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!