Елеватор

Наступного року на Кіровоградщині збудують завод із переробки сої

Наступного року на Кіровоградщині збудують завод із переробки сої

Компанія «Віктор і К» планує в 2017 р ввести в експлуатацію завод із переробки соєвих бобів на території Світловодського олійноекстракційного заводу в Кіровоградській області. Про це повідомили співробітники компанії.

Потужність переробки заводу, згідно з попередніми даними, складе 2000 тонн на добу. На підприємстві планується виробляти високопротеїновий соєвий шрот і масло-сирець.

Крім того, в компанії повідомили, що в другій половині цього року планується ввести в експлуатацію потужності з виробництва рафінованої соєвої олії, в тому числі бутильованої.

Також серед планів «Віктор і К» ‒ значне розширення потужностей рафінації соняшникової олії. За словами представників компанії, це зробить їх одним із найбільших виробників рафінованої соняшникової олії в Україні.

Довідка

ТОВ «Віктор і К» створене в 1992 році. Компанія переважно переробляє соняшник. Випускає продукцію, серед якої в тому числі олія, під ТМ “Королівський смак”. Потужність її заводу з переробки соняшнику в Кіровоградській області ‒ 1500 тонн на добу.

АПК-Информ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!