Елеватор

Наприкінці тижня на елеваторах почали різко зростати закупівельні ціни на зерно

З другої половини поточного тижня на елеваторах почали різко зростати закупівельні ціни зерноторгових компаній на пшеницю і кукурудзу, повідомляє  AgroTimes.

Так, у четвер, 9 січня, індикативний вітчизняний зернотрейдер СП «Нібулон» збільшив ціни закупівлі пшениці у власних філіалах в середньому на 50 грн./тонна, а кукурудзи – на 60 грн./тонна. 10 січня, закупівельні ціни на означені культури ще додатково зросли на 50-70 грн./тонна. В середньому на 250 грн./тонна від попередніх учора підвищила закупівельні ціни на пшеницю і кукурудзу на своїх елеваторах і група компаній «Прометей».   

Від п’ятниці закупівля продовольчої пшениці на елеваторах внутрішніх областей ведеться в діапазоні 4900-5300 грн./тонна, фуражної – 4730-5150 грн./тонна, кукурудзи – 3850-4300 грн./тонна, що в середньому на 100-150 грн./тонна більше, ніж на початку поточного тижня.

Причинами стрімкого зростання цін на пшеницю і кукурудзу на первинних базисах закупівлі стали аналогічне підвищення цін попиту на означені культури в портах внаслідок зміцнення експортного ринку, пониження курсу національної валюти, а також брак пропозиції з боку виробників, які лише починають входити у звичний робочий ритм після тривалих новорічних свят.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!