Елеватор

На Запоріжжі відкрилася Пакувальна платформа для підготовки свіжих овочів на експорт

На Запоріжжі відкрилася Пакувальна платформа для підготовки свіжих овочів на експорт

У селі Водяне (Кам’янсько-Дніпровський район Запорізької області) відкрито першу в області Пакувальну свіжу платформу зі створення достатніх для експорту та однорідних за вмістом торгових партій (агрегації) плодоовочевої продукції із закритого ґрунту.

Про це повідомили в Запорізькій ОДА.

Підприємство стане майданчиком для передпродажної підготовки – калібрування, пакування, штрих-кодування, палетування й охолодження тепличних овочів, вирощених малими та середніми сільгоспвиробниками Запорізької області.

Платформа побудована й обладнана приватним підприємцем Андрієм Чорним за фінансової підтримки Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Пакувальна платформа є першою чергою логістичного центру з агрегації плодоовочевої продукції. Вона зараз здатна приймати й обробляти до 80 тонн овочів на добу.

Обсяг однієї товарної партії – 18,5 тонн, 1 TIR.

На будівельні роботи з реконструкції старого АТП пішло трохи більше чотирьох місяців, зазначив Андрій Чорний. Приміщення переобладнано й оснащено сучасним холодильним, ваговим, вантажним устаткуванням, системою кондиціонування і системою озонування для дезінфекції приміщень.

Пакувальна платформа розділена на кілька температурних зон, що дозволяє керувати технологічними й операційними складськими процесами з максимальною економією електроенергії.

Відкриття Пакувальної свіжої платформи – це другий після тепличного комбінату «Силівка» елемент зі створення повноцінного Пакувального дому для роботи з овочами закритого ґрунту в Кам`янсько-Дніпровському районі з плановим обсягом обігу  20 тис. тонн/сезон.  

Пакувальна платформа з агрегації плодоовочевої продукції – необхідний елемент «холодного ланцюга» та ланцюга безпеки і сертифікації для післязбиральної доробки врожаю й підготовки свіжих овочів закритого ґрунту для експорту до Європи.

Довідка

У Кам’янсько-Дніпровському районі Запорізької області біля 2 тис. га зайнято плівковими теплицями. У них виробляють близько 500 тис. тонн овочів закритого ґрунту, переважно помідори й огірки.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!