Елеватор

На Тернопільщині й Львівщині відновлять роботу двох спиртозаводів

На Тернопільщині й Львівщині відновлять роботу двох спиртозаводів

ДП «Укрспирт» планує відновити діяльність свого Борщівського МПД (Тернопільська область), яке не працює вже три роки.

Про це повідомила прес-служба «Укрспирту».

Прикладом для інших підприємств є Зарубинський спиртовий завод, який уже кілька років виробляє компонент до моторного палива – біоетанол.

«Ті підприємства, які є рентабельними, мають працювати й далі. Ті підприємства, які не здатні виготовляти якісний спирт, мають бути перепрофільовані на виробництво біоетанолу», – зазначив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Окрім цього, керівник ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко анонсував відновлення роботи Великолюбінського спиртозаводу на Львівщині, повідомив Львівський портал. Його роботу перепрофілюють на парфумерну галузь.

«Зараз активно готуємося і, думаю, десь через місяць буде готовий Великий Любінь», – зазначив Юрій Лучечко.

За його словами, нині в Львівській області працюють Рава-Руський, Вузлівський, Сторонибабський, Струтинський спиртозаводи, які зорієнтовані на виробництво харчового спирту для внутрішнього споживача.

«Ми нині відновили підприємство у Воютичах, – сказав керівник ДП «Укрспирт», – два роки тому воно було переобладнане на виробництво технічних спиртів, робили омивачі з «ОККО». Зараз «Укрспирт» підписав експортний контракт на технічний спирт, і завод вже орієнтований на експорт. Є Угерський спиртозавод, який також орієнтований на виробництво інших спиртовмісних речовин (омивачі, компоненти моторного палива)».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!