Елеватор

На Львівщині почала працювати ще одна сімейна ферма

На Львівщині почала працювати ще одна сімейна ферма

В селі Хитрейки (Жовківський район Львівської області) родина Руслана та Світлани Онишкевичів відкрила сімейну молочну ферму.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації.

Молочним скотарством Руслан Онишкевич займається вже тривалий час. У 2018 році сім’я завершила реконструкцію існуючого приміщення та будівництво нового корівника, що дозволило значно розширити поголів’я корів.

На  фермі створені комфортні умови для корів та виробництва молока найвищого ґатунку. В господарстві утримуються 40 корів чорно-рябої  молочної та симентальської порід. Доїння корів проводять механізованим способом доїльними установками. Зберігання забезпечує охолоджувач молока ємкістю 500 л.

Для ведення господарства сім’я використовує 4 га власних сільськогосподарських угідь.  Також господарі мають  сільгосптехніку й обладнання для обробітку землі та заготівлі кормів.

Для реалізації проекту створення сімейної молочної ферми у 2018 році подружжя отримало з обласного бюджету 200 тис грн у вигляді пільгового кредиту на реалізацію бізнес-плану.

У межах  співпраці з проектом технічної допомоги «Розвиток молочного бізнесу в Україні», що реалізується урядом Канади, родина Онишкевичів також отримала безповоротну допомогу в вигляді технічних засобів та обладнання для ферми на суму 100 тис грн.

Консультаційний супровід надавали дорадники Львівської аграрної дорадчої служби.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!