Елеватор

На Івано-Франківщині збудують м’ясопереробний завод

На Івано-Франківщині збудують м’ясопереробний завод

ТзОВ «Гудвеллі Україна» (екс-«Даноша») планує побудувати м’ясопереробний завод на території Вікторівської сільської ради в Івано-Франківській області.

Про це повідомили у Галицькій РДА.

Зазначається, що між Галицькою райдержадміністрацією, Галицькою райрадою, Галицькою міськрадою та ТзОВ «Гудвеллі Україна» укладено меморандум про взаєморозуміння та співробітництво.

Документ, зокрема, передбачає, що сторони зобов’язуються співпрацювати задля поліпшення доступу до послуг водопостачання та каналізаційних послуг населенню Вікторівської, Крилоської та Залуквянської сільських рад Галицького району Івано-Франківської області, а також створення привабливого інвестиційного клімату для забезпечення водопостачанням та каналізаційними мережами майбутнього м’ясопереробного заводу «Ґудвеллі Україна».

Дискусія щодо місця будівництва цього сучасного виробництва тривала кілька останніх років. У Галицькому районі, де з’явиться підприємство, розташовані свинокомплекси компанії, поля для вирощування сировини, а в селі Тустань будується біогазовий завод.

Завдяки реалізації інвестпроекту мешканці чотирьох сільрад отримають доступ до якісної води та в перспективі зможуть підключитися до системи централізованої каналізації.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!