Елеватор

На форумі «Власний Елеватор» фахівці поділяться досвідом проєктування насінневих заводів

На форумі «Власний Елеватор» фахівці поділяться досвідом  проєктування насінневих заводів

Насінневий завод може стати одним з джерел додаткового доходу агропідприємства. Але зведення такого заводу «з нуля» потребує значних інвестицій.

Під час дводенного Всеукраїнського практичного форуму «Власний Елеватор», організатором якого є журнал The Ukrainian Farmer, фахівці елеваторної галузі обговорять особливості проєктування та будівництва насіннєвих заводів.

Перед початком створення насіннєвої лінії або заводу слід визначити, яку кількість насіння треба буде готувати, з якими культурами планується працювати, а також бюджет, який можна витратити на створення виробництва. Треба пам’ятати, що для виробництва якісного насіння існує мінімальний комплект обладнання, в тому числі, мова йде про фотосепаратор та протруювач. Якісне обладнання, помножене на досвід працівників, дозволить з часом примножити статки.

Також фахівці радять ураховувати перспективи розвитку й заздалегідь запроєктувати будівлю потрібної площі у капітальній будівлі.

Всеукраїнський практичний форум «Власний Елеватор», організатором якого є журнал The Ukrainian Farmer, проходитиме у конференц-залі стадіону «Арена Львів» 25-26 січня.